Top nabídka

NEMOVITOSTI VE ŠPANĚLSKU

Nepropásněte šanci na výhodnou investici do nemovitosti ve Španělsku. Ceny španělských realit opět pomalu stoupají, ale stále jsou za velmi příznivé ceny, je tedy ideální doba pro jejich nákup. Nemovitost na Kanárských ostrovech,  Mallorce a dalších atraktivních destinacích může být krásným místem pro Váš druhý domov i zhodnocením Vašich investic.

KDE VYBÍRAT NEMOVITOSTI VE ŠPANĚLSKU KE KOUPI

Se specializovanými odborníky není koupě španělské nemovitosti žádný problém. Realitní kancelář ALEXANDRIA REAL Vám nabízí profesionální služby v oblasti nákupu zahraničních realit od samotného výběru vhodné nemovitosti, přes zprostředkování koupě, až po využití reality ve Španělsku ke komerčnímu využití.

 

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NABÍDKY NEMOVITOSTÍ VE ŠPANĚLSKU

Představujeme Vám nabídku španělských realit, které jsou zajímavé z hlediska kupní ceny, polohy, potenciálu nemovitosti i případného výnosu z pronájmu. V naší nabídce naleznete stovky španělských nemovitostí z pevninské i ostrovní části, zde naleznete výběr jen velmi malé části.

Neosloví-li Vás tato nabídka, neváhejte nám zavolat nebo napsat a rádi Vám pomůžeme najít ideální nemovitost ve Španělsku.

Další reality naleznete v našem katalogu španělských nemovitostí.